Godziny otwarcia

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Sob: 10:00 - 14:00

SOCIAL MEDIA

Jubiler Diament

  /  VLOG   /  Jesteśmy członkiem KIRB
kirb

Jesteśmy członkiem KIRB

kirb

Jesteśmy członkiem Kujawskiej Izby Rozwoju Biznesu

Mamy zaszczyt poinformować, że jesteśmy członkiem Kujawskiej Izby Rozwoju Biznesu. Jest to organizacja, która zrzesza przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego i działa na rzecz rozwoju biznesu w regionie. Cieszymy się, że możemy być częścią tej prestiżowej organizacji i włączyć się w inicjatywy, które pomogą nam rozwijać naszą działalność.

Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w inauguracji otwarcia Kujawskiej Izby Rozwoju Biznesu, która odbyła się we Włocławku. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wielu przedsiębiorców, ekspertów i przedstawicieli instytucji, którzy z pasją i zapałem rozmawiali o perspektywach rozwoju biznesu w regionie.

Jesteśmy przekonani, że nasze członkostwo w Kujawskiej Izbie Rozwoju Biznesu przyniesie wiele korzyści dla naszej firmy oraz dla naszych klientów. Będziemy mieli okazję uczestniczyć w cennych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach, które pomogą nam w doskonaleniu naszych umiejętności i poszerzaniu wiedzy na temat biznesu.

Dziękujemy za zaufanie, jakim darzycie naszą firmę i zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz do zapoznania się z naszą ofertą biżuterii. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Kujawskiej Izby Rozwoju Biznesu i będziemy pracować, aby nasza współpraca przynosiła korzyści dla wszystkich naszych klientów.

Post a Comment